Čaje - Vodní dýmky / Tearoom-Shisha Lounge

Cestování s vodní dýmkou

Léto je jako stvořené pro cestování, festivaly, dovolené či výlety. Objevujeme krásy tuzemska i zahraničí, balíme velké kufry i baťůžky. Na nic jste nezapomněli? Nebude Vám scházet příjemné bublání vodní dýmky a vůně ovocného tabáku? Nechcete se vzdát této malé chvilky relaxace, ale bojíte se vzít si svoji vodní dýmku na cesty? Pořiďte si v naší Čajovně Shisha menší vodní dýmku, ideální na cesty. Neustále pro Vás rozšiřujeme a obměňujeme nabídku vodních dýmek na prodej a snažíme se tak vyhovět potřebám zákazníků. Čajovna Shisha Praha - nejlepší místo, kde lze posedět u čaje a vodní dýmky a zároveň nakoupit tabák či novou vodnici. Přímo v Čajovně Shisha máme na výběr od velkých originálních, ručně tepaných, či menších, cestovních vodních dýmek různých barev a tvarů. Specializujeme se na výrobce Top Mark a Aladin. Máme skladem veškeré příslušenství k vodním dýmkám, takže v případě že se Vám nějaká část rozbije, nezoufejte, máme náhradní díly!

Rozbitá korunka je asi největší neštěstí, protože bez ní není možné dýmku použít. Myslete dopředu a pořiďte si zvlášť před cestou jednu náhradní. V naší čajovně máme na výběr klasické hliněné, keramické, kovové, dělené, dvojité, trojité, i silikonové korunky různých velikostí a barev.

Korunka je malá a pořízení cenově únosné. Náhradní korunku oceníte zvlášť v lese pod stanem, kde je skutečně problém zaběhnout do obchodu pro novou.

Dále u nás nakoupíte tabáky různých příchutí od výrobce Al-fakher, Medité, 7 Days, dále uhlíky samozápalné Royal Crown, či kokosové, šlauchy klasické, ozdobné i silikonové, vázy - karafy, těsnění, kleštičky, děrovače, závětrníky - tarbuše a mnoho dalších doplňků k vodním dýmkám. Velkou novinkou jsou netabákové náplně Ice Rockz, které skvěle chutnají a jsou plnohodnotnou náhradou tabáku. Nabízíme je v široké paletě ovocných chutí. Jejich výhodou je nižší cena ve srovnání s klasickým tabákem, minimum škodlivin, které při užívání vodní dýmky vdechujete, nepřipalují se a skvěle chutnají.

Až tedy budete balit kufry cesty, nezapomeňte na svou vodní dýmku, aby Vám ani na cestách nechybělo příjemné pokuřování a s tím spojená pohodová nálada, nostalgický úsměv na tváři svědčící o tom pravém odpočinku.

Kontakt

Čajovna Shisha, Tearoom - Shisha Lounge

cajovna.shisha@seznam.cz

Ocelářská 17, Praha 9 - Libeň
(111m od metra B Českomoravská)

Rezervace: +420 608 83 23 64

Pokud se nedovoláte, pošlete nám SMS s datem, hodinou plánovaného příchodu, počtem osob a vyčkejte na zpětné potvrzení.

Doporučujeme rezervaci míst nejlépe den předem.

Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

PO - NE    14:00 - 22:00

MO - SU    2:00 PM - 10:00 PM

 

Otevřeno 7 dní v týdnu.

Zavřeno pouze 24.12. a 31.12.

 

! Získejte slevu 10% !

© 2021 Čajovna Shisha. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode