Čaje - Vodní dýmky / Tearoom-Shisha Lounge

Do čajovny i v létě

 

Také Vás zmáhá úmorné vedro? Sluníčko, na které jsme se celou zimu těšili je někdy až příliš ostré a hodnoty na teploměru stoupají až neuvěřitelně rychle...

Přijďte se zchladit do čajovny Shisha, sídlící na Praze 9 u nákupního centra Harfa, O2 arény, a stanice metra Českomoravská. V naší čajovně, která se nachází v jediné původní historické části sklepů, díky tlustým zdem, zajistíme ochlazení i v horkých letních dnech. Udržujeme zde celoroční teplotu 22°C. Ideální klima, jako stvořené pro relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil. Osvěžující ledové čaje a také široká nabídka horkých čajů Vám dodají energii. Všechny čaje připravujeme z kvalitních sypaných směsí, někdy ovoněné květy jasmínu, růže, nebo chrpy či ochucené kousky ovoce a kořením. Antioxidanty a minerály obsaženy v zeleném čaji přispívají k zdravému fungování našeho organismu, dodávaní energii a navodí pohodovou atmosféru. Nezbytné tekutiny Vám zajistí také naše exotické džusy, s kousky ovoce, skvělé chuti. Čajovna Shisha slouží také jako čajový obchod a prodejna vodních dýmek.

Bublání vodních dýmek, když do vody ve váze přidáme led, kouř příjemně zjemní, ochladí a navodí tu správnou relaxační atmosféru. Na výběr máme z 13 příchutí tabáků a také netabákové náplně - minerální kamínky v 12-ti příchutích. Můžete se tak těšit z pohody kouření a nezatěžovat plíce škodlivinami.

Aby našim meditacím už nic nescházelo, podbarvuje celkovou atmosféru poklidná meditační hudba, někdy střídaná pohodovým jazzem či zvuky přírody.

Vůně vonných tyčinek nesoucích se čajovnou zapojí všechny naše smysly, aby už nic nebránilo načerpání sil a proudící energie do Vašeho těla. Čajovna Shisha je téměř posvátným místem, kde se zastavuje čas, vypíná mobil a všechny starosti i povinnosti pozemského života musí počkat.


 

© 2023 Čajovna Shisha. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode